Rally hírek - Rallysprint bajnokság naptár tervezet

Idén is márciusban kezdődik a Rallysprint bajnokság, derül ki a kiadott naptár tervezetből. A bajnokság hat versenyből áll, az év utolsó futama október végén lesz.

Rally hírek - M-Sport: Pontus Tidemand nyerte a tesztnek szánt versenyt

A hétvégén a norvég bajnokság Mountain Rally versenyén győzelmet ünnepelhetett a svéd Pontus Tidemand, így kiválóan sikerült felkészülése a Svéd Rallyra. Pontus Tidemand egy év elteltével tért vissza a Ford Fiesta WRC volánja mögé és másfél perces előnye azt mutatja, nagyon jó irányban halad a WRC futamra való felkészülésben.

Rally hírek - David Higgins győzelemmel kezdett Amerikában

Az Amerikai Rally Bajnokság címvédője, David Higgins magabiztos győzelemmel kezdte az évet a Snow Drift Rallyn. A Subaru Rally Team USA versenyzőjét Antoine L'Estage követte a második helyen.

Rally hírek - Rally Liepaja nevezési lista három magyar párossal

Nyilvánosságra hozták az ERC következő, lett versenyének rajtszámait, így hivatalossá vált a nevezési lista. A mezőnyben 17 top autó és három magyar páros is lesz.

Rally hírek - A cseh ERC versenyzők Litvániában készültek

A hétvége a tesztversenyek hétvégéje volt, korábban beszámoltunk Pontus Tidemand sikeréről a norvég bajnokságban, míg a finn bajnokság első versenyéről, az Arctic Lapland Rallyról élő eredményekkel is szolgáltunk. Litvániában pedig három cseh versenyző az ERC lett versenyére készült.

Rally hírek - Tidemand Norvégiában oktatta Östberget!

A Norvég Rally Bajnokság hétvégi versenyén, Pontus Tidemand Ford Fiesta WRC-vel, míg Mads Östberg Citroen DS3 WRC-vel tesztelt a Svéd Rallyra. A norvég Citroen pilóta talán nem is gondolta, hogy esélye sem lesz hazai környezetben a győzelemre, pedig ez történt.

Rally hírek - Arctic Rally: Janne Tuohino nyerte a drámai finn idény nyitót

Sok mindenre lehetett ma számítani az Arctic Lapland Rallyn, ám arra kevésbé, hogy a tegnap szárnyaló Juha Salo már az első szakaszon sem ér végig. A finn bajnoki címvédő búcsúja után Janne Tuohino már könnyedén hozta be autóját az első helyen.

Rally hírek - Arctic Rally: Juha Salo szárnyalt az első napon

A finn bajnokság idén is az Arctic Lapland Rallyval kezdődött. Az első napon a címvédő Juha Salo ott folytatta, ahol tavaly abba hagyta, szinte legyőzhetetlen volt a havas verseny első napján.

Rally hírek - Arctic Lapland Rally élőben a Rallyhungary-n holnaptól

Holnap délelőtt az Arctic Lapland Rallval kezdetét veszi az idei Finn Bajnokság. A havas versenyen több ismert, a nemzetközi rallyban már több jó eredményt elérő páros rajthoz áll. A futamról élő tudósítás láhtató holnaptól a Rallyhungary.hu oldalon.

Rally hírek - Monte-Carlo Rally összefoglaló: Volkswagen Motorsport

A Volkswagen Motorsport csapat és Sebastien Ogier révén egyéni világbajnokként indult a Monte-Carlo Rallyn. Ogier bár a verseny elején nagyon sok időt vesztett, később megmutatta, idén is nagyon nehéz lesz elhódítani tőle a vb-címet. Jari-Matti Latvala defekt, míg Andreas Mikkelsen árok járás ellenére is pontokat szerzett az év első versenyén.

Rally Hírek - A célt teljesítettük!

Riport Klausz Kristóf autóversenyzővel, a 31. Jänner Rally után.

Rally hírek - 1/2014. sz. RSB közlemény

Tisztelt Sporttársak! 2014. január 20-án az RSB bizottsági ülést tartott, melyen az alábbi két határozatot hozta:

Rally hírek - A kötelező teljesítve

Két héttel a szilveszter rallye után ismét autóba ült a Lencse Zoltán – Hofbauer Tamás páros, persze ez nem teljesen igaz, mert az autóba a Komi Kupa szabályai alapján csak egy ember tartózkodhat. Így Hofbauer Tamás a pálya széléről segítette a csapatot. Egy jó hangulatú kis versenyen vett részt a csapat, ahol az időjárás is kegyeibe fogadta a kilátogatókat és a szép számmal induló versenyzőket.

Rally hírek - Monte-Carlo Rally összefoglaló: Citroen Racing

A Citroen Racing két újy párossal vágott neki a Monte-Carlo Rallynak, mely a WRC idei első versenye volt. Kris Meeke személyéban 2003 után ismét britt versenyző állhatott dobogóra, míg Mads Östberg sokat tanulva a negyedik lett.

Rally hírek - 17 WRC lesz a Svéd Rallyn

A Monte-Carlo Rallyhoz képest három WRC-vel több lesz a Rally VB következő, svéd versenyén február 5-8 között. A WRC2 mezőnye is megduplázódik.
    <<  91 92 93 94 95 [9697 98 99 100  >>
    Készítette: www.KarikuszDesign.hu | Szerverhosting Partnerünk: EZit.hu Minden jog fenntartva : AutoMotorCenter.hu 2010-2018