Rally hírek - Peugeot Sport: Breen dobogón Lettországban

Az ERC második idei versenye jelentette a Peugeot Sport Academy versenyzőinek az évkezdetet. Craig Breen dobogón végzett Lettországban, míg Stephane Lefebvre nem ért célba a Junior ERC kategóriában. Az utóbbiban Jan Cerny révén Peugeot győzelem született.

Rally hírek - Acropolis Rally aszfalton és murván is

Elérhető az ERC armadik idei versenyének útvonala, melyből kiderül 12 gyorsaságit kell a mezőnynek majd teljesíteni, ám nem csak murván, de aszfalton is. A verseny március 28-30 között lesz.

Rally hírek - Kubica lett az első Jég Mester

Az ERC idei Ice Master győztese Robert Kubica lett, miután a ma véget ért Rally Liepaja versenyen senki sem tudott úgy dominálni, hogy megelőzze a Janner Rally győztesét. Kubicának nagyban segített az is, hogy az ERC román versenyét őszre halasztották.

Rally hírek - Dani Sordo mehet Portugáliába

A Hyundai Motorsport bejelentette, a spanyol Dani Sordo indulhat Thierry Neuville mellett a Portugál Rallyn a Hyundai i20 WRC-vel. A spanyol pilóta kap tehát először második vezetési lehetőséget a Hyundai csapatától.

Rally hírek - Rally Liepaja: Lappi nyert Lettországban

Bár reggel még nem úgy tűnt, végül magabiztosan szerezte meg karrierje második ERC futam győzelmét a Skoda Motorsport finn versenyzője Esapekka Lappi az orosz Vasily Gryazint megelőzve. A dobogó harmadik fokára az ír Craig Breen érkezett a Peugeot 207 S2000 utolsó gyári versenyén.

Rally hírek - Rally Liepaja: Lappi az utolsó szakaszon állt az élre

Esapekka Lappi, a Skoda Motorsport finn versenyzője vezet az ERC lett versenyén, miután az utolsó mai szakaszon megelőzte az egész nap kiválóan versenyző orosz Vasily Gryazint. A magyarok közül Hadik András szerepelt ma a legjobban, de Lukács Kornél és Klausz Kristóf is versenyben van még.

Rally hírek - Rally Liepaja: Robert Consani elsőként, Sepp Wiegand hetedikként indul

A kvalifikáció után megtörtént a priorítást élvező versenyzők rajtpoziciójának kiválasztása is Lettországban. Az ERC idei második versenyének első napján Robert Consani indul elsőként, míg a kvalifikációt nyerő Sepp Wiegand hetedikként.

Rally hírek - Rally Liepaja: Sepp Wiegand nyerte a kvalifikációt

Az ERC idei második versenyére kerül sor a hétvégén Lettországban. A havas, murvás futam ma délután a kvalafikációval kezdődött, melyen a Skoda német versenyzője, Sepp Wiegand volt  a leggyorsabb.

Rally hírek - Stephane Sarrazin a Toyota teszt pilótája

A Toyota is tervezi visszatérését a WRC versenyeire, a japán csapat a Yaris alapjaira épít WRC-t. Ma kiderült, a márciusban kezdődő teszteket a francia Stephane Sarrazin vezeti.

Rally hírek - Szilágyi János-Csányi Botond: 2014 új ruhában...

Végéhez érkezett a design pályázatunk , ahol a közel harminc beküldő közül, nagyon nehéz volt választani. Úgy gondoltuk, hogy nem csak az első helyezettet díjazzuk, hanem azokat a pályázatokat is, amelyek elnyerték a tetszésünket.

Rally hírek - Interjú Vasily Gryazinnal a Rally Liepaja előtt

A orosz nemzetiségű Vasily Gryazin egy Ford Fiesta S2000-rel indul a hétvégi ERC futamon Lettországban. A fiatal versenyző a verseny honlapjának adott interjút.

Rally hírek - A valaha volt legnehezebb Ypres Rally lesz az idei

Az ERC mezőnye idén is ellátogat Belgiumba, hogy részt vegyen az Ypres Rallyn, mely idén már 50. alkalommal kerül megrendezésre június 19-21 között. Az aszfaltos rally szervezői a valaha volt legnehezebb útvonalakat igérik az idei versenyre.

Rally hírek - Rally Liepaja előzetes

Az ERC idei második, lett versenyére több nagy név is elutazott, hogy összemérje gyorsaságát. A szombaton és vasárnap sorra kerülő Rally Liepaja futamon négy versenyző is a győzelemért száll autóba.

Rally hírek - Breen győzelemmel búcsúztatná a Peugeot 207 S2000-est

A Peugeot Rally Academy ír versenyzője Craig Breen minden eddiginél jobban elszánt, hogy megszerezze első ERC futam győzelmét a hétvégi Rally Liepaja versenyen. A Peugeot számára is jól jönne a győzelem, hiszen úgy sikeresen búcsúzna a francia gyár a Peugeot 207 S2000-tól.

Rally hírek - Lappi: Különleges lesz visszatérni az ERC-be

A Skoda Motorsport 23 éves finn versenyzője, szerint különleges érzés lesz ismét az ERC-ben versenyezni a lett Rally Liepaja futamon.