Rally Hírek - Fogasy 51 pont előnnyel vezeti a Mitropa Kupát

Nagyon nehéz versenyen a Mitropa Kupa második és az abszolút értékelés hetedik helyét szerezte meg Fogasy Gergely és Berendi Dávid Peugeot 208 T16-tal a szlovéniai Nova Goricia Ralin.

Rally Hírek - Fogasy nehéz versenyre számít Szlovéniában

37 pont előnnyel, a bajnokság élén érkezik Fogasy Gergely és Berendi Dávid a Mitropa Kupa hetedik futamára, a szlovéniai Nova Goricia Ralira.

Rally Hírek - Ismét új autóval!

Az elmúlt 2 év folyamán már negyedszer ülnek új autóba a Ritmus Ase versenyzői, a Várkonyi-Makai páros

Rally Hírek - Cél a CEZ-ben minél előrébb végezni

Interjú Juhász Csabival az olasz 54º RALLY DEL FRIULI VENEZIA GIULIA előtt.

Interjú Juhász Csabival a szlovén 54º RALLY DEL FRIULI VENEZIA GIULIA előtt.

Rally Hírek - Bízunk a gumitaktikánkban

Interjú Kronome Ákos raliversenyzővel a Steelvent Ózd Rally előtt.

Rally Hírek - Nyári edzőtábor kipipálva

Rally Hírek -  Nyári edzőtábor kipipálva
    Mindenféle gondtól mentes és eredményes versenyhétvégét teljesített a bükkszentkereszti MARB futamon Forgács László és Bartók Erik.

Rally Hírek - Sajnos nem tudtuk befejezni a Baranya Kupát

Interjú Fazekas András csapatvezetővel az Int. Baranya Kupa után.

Rally Hírek - Fogasy negyedik győzelme a Mitropa Kupában

Zsinórban negyedik győzelmét aratta Fogasy Gergely és Berendi Dávid a Mitropa Kupában, a Baranya Kupán, amellyel továbbra is vezetik a nemzetközi sorozatot.

Rally Hírek - Mitropa Kupa 2. hely!

Az abszolút 6. és a Mitropa Kupa 2. helyén fejezte be a Várkonyi-Makai kettős az Int. Baranya Kupát. A tavalyi győzelmet nem tudták megismételni a megerősödött mezőnyben, de voltak bíztató részeredmények, amik azt mutatják, még egy kis tapasztalat kell, főleg a beállítások terén és akkor a győzelemért is tudnak harcolni.

Rally Hírek - A cél túlteljesítve!

Interjú Juhász Csaba rallyversenyzővel a hétvégi Olasz ERC futam után.

Rally Hírek - Fogasy hazai pályán

A Mitropa Kupa egyetlen magyar helyszínén, a Baranya Kupán áll rajthoz Fogasy Gergely és Berendi Dávid a hétvégén. A Peugeot 208 T16-tal az utolsó három futamukon megnyerték a Mitropa értékelést és mind a versenyzők, mind pedig a navigátorok bajnokságát vezetik.

Rally Hírek - „The End” a Nyári szünetnek

Három hónapos, a tervezettnél hosszabbra nyúlt szünet után ül ismét autóba a Ritmus Ase párosa, Várkonyi Szabolcs és Makai Gergely. Igazából egy verseny, a Velenje Rallye maradt ki számukra a Hyundai i20R5 magyar elfoglaltságai miatt, így jócskán lemaradva, a 11. helyről kezdik meg a felzárkózást a Mitropa Kupában. A hazai versenyen meg is van az esély erre, hiszen ismerik a Baranya Kupa pályáit.

Rally Hírek - Fogasy harmadik győzelme a raliünnepen

Igazi raliünnep volt a Casentino Rali, amely a rendezés, a pályák és az ellenfelek tekintetében is az idei szezon legkiemelkedőbb futama volt Fogasy Gergely és Berendi Dávid számára.

Rally Hírek - Az emlékek nem szépek, a kupák viszont annál inkább

Serlegekkel, ám nem túl jó kedvvel térhetett haza Székesfehérvárról Forgács Laci és Bartók Erik, mert a megszerzett bronzérmükkel, a legutóbbi bajnoki futam után is jól állnak a kategóriájuk éves értékelésben, de az E36-os BMW-jük, a Székesfehérvár Rallye-n is fáradhatatlanul törte a borsot a páros orra alá. A fehérvári versenyhétvégét, az East Motorsport csapatvezetője, Szabó Krisztián foglalta össze nekünk.